Pozvánka na prestižní akci se světovým vizionářem a futuristou Ramez Naam

Ve středu 7. března 2018 (od 9:00 do 13:00) se v Praze (v kavárně Černá Labuť, 8. patro, Na Poříčí 25) uskuteční mimořádná akce se světovým vizionářem a futuristou Ramez Naam s názvem „How to Survive and Thrive in the Age of Disruption”. S hostem se budou workshopovou formou v úzkém kruhu CEO probírat nové trendy v inovacích a možnosti, jak využít exponenciálních technologií pro růst společnosti.

Nadšenec do technologií, investor, uznávaný spisovatel, futurista a úžasný řečník Ramez Naam míří do Prahy na Singularity Czech Summit. A den poté, 7. března, povede v angličtině workshop pro top leadery České republiky. Přidejte se i vy a připravte se s Ramezem na budoucnost! Společnost Direct People nabízí speciálně pro členy AE slevu 50 %. Pro uplatnění slevy se, prosím, obraťte na sekretariat@asociaceexporteru.cz.

Více informací zde:

http://www.ramezinprague.cz/


Informace o Direct People

Direct People je inovační agentura, která jako první na českém trhu začala českým a zahraničním firmám pomáhat vytvářet nebo měnit jejich produkty, služby a firemní kultury prostřednictvím přístupů založených na společné tvorbě, využití designu, empatie a rychlého prototypování. Nepřemýšlíme o sobě jako o konzultační společnosti – konzultační zprávy nejsou měřítkem našeho výkonu. Pracujeme s našimi klienty přímo v terénu, abychom na objevené potřeby a problémy jejich zákazníků připravili atraktivní produkty a služby. Inovace je cesta mezi záměrem a ověřenými prodeji. Náš tým v současnosti zahrnuje 30 specialistů a mezi naše zákazníky patří, jak vlastníci firem, tak velké korporace.

Reference jsou k dispozici na našich stránkách https://www.directpeople.cz/ a odkaz na technologický skauting zde! 

Vaše AE